MAKIJAŻ ŚLUBNY

Wiem jak wyjątkowym dniem jest Wasz ślub i jak bardzo chcecie wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Moje starania są równie mocne aby dać Wam poczucie tej wyjątkowości, dlatego też zawsze istnieje możliwość wykonania makijażu próbnego, który pozwoli Ci przygotować się na tą uroczystość. Skontaktuj się ze mną wcześniej, abyśmy mogły to wszystko dokładnie omówić.

USŁUGI MOBILNE

Bywają zlecenia, które wykonuję mobilnie – z dojazdem do klientki. Poza sesjami zdjęciowymi i makijażami artystycznymi, dojeżdżam również do klientek, gdy w dniu ślubu jest do wykonania kilka makijaży u jednej z Was.
Jeśli zastanawiacie się nad taką możliwością – zadzwońcie lub napiszcie z takim pytaniem 🙂

BON PODARUNKOWY

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent w postaci zabiegu kosmetycznego, sprezentuj mój BON PODARUNKOWY 🙂 Będzie to bezpieczne rozwiązanie i niezwykle zaskakująca przyjemność dla osoby obdarowanej! Bon może być wypisany na określoną kwotę lub na konkretny zabieg, który wykonam. Bon będzie do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy (koniecznością jest umówienie się osoby otrzymującej bon ze mną w celu ustalenia konkretnego terminu). Do bonu (wybranego zabiegu) zawsze można dopłacić ale nigdy nie jest on wymienny na gotówkę! 😉

Zadzwoń do mnie!

(+48) 604 148 382

Napisz do mnie!

dom.dobosz(małpka)wp.pl

 

Obserwuj mnie!